pastedgraphic.jpg

MODERN

Nagyon fontosnak tartom, hogy a klasszikus balett mellett a tanulóim betekintést kapjanak a modern techikákba is.

Legfőbb célom a csütörtöki modern óráinkon a jó hangulat, a lazitás és szabad életérzés.

Valamint, hogy megismerkedjenek a tanulók a modern technikák alapjaival és mintegy kiegészítő, plusz technikaként tudják azokat használni, építkezni belőlük és élvezni azokat.

A bemelegités, alapozás és erősités után a kombinációk és a koreográfiák kapják a főszerepet.

A legfontosabb az önkifejezés és az alkotás.

A koreográfiák alkotó folyamataiba is bevonom a tanulókat, igy használhatják a kreativitásukat.

A modern órákon pluszban nagy hangsúlyt fektetek a stretchingre, azaz a nyújtásra is.

Oldal: Modern