Balett oktatás - balett oktatás gyerekeknek - balett oktatás felnőtteknek - gimnasztika - stretching - modern.

MIVEL AZ OKTATÁS HATÁROZATLAN IDEIG SZÜNETEL, AZ ITT TALÁLHATÓ ÁRAK NEM AKTUÁLISAK!!

KÖSZÖNÖM A MEGÉRTÉST!

ILDI

ÁRAK / PRICES

CSOPORTOS ÓRÁK:

HAVI BÉRLET: 14.000 FT./naptári hónap

-mindegyik óratípus látogatható vele.

-mindig adott hónap elsejétől adott hónap 30.-áig, vagy adott hónap 31.-éig érvényes.

-heti 2, maximum heti 3 óra látogatható vele.

-időarányos bérletár nincsen! Akár hó elején, hó közepén, vagy hó végén vesz a tanuló bérletet, azt ugyanúgy teljes áron tudja megvenni.

-a fel nem használt bérlet lejárati idővel elvész, jóváírás nem lehetséges!

Napi jegy, órajegy, alkalmi jegy nincsen!

MINDEN TANULÓ,  ADOTT HÓ ELSŐ ÓRÁJÁN KÖTELES AZ ADOTT HAVI TANDIJÁT KÉSZPÉNZBEN BEFIZETNI, ESETLEGESEN ÁTUTALNI, AZ ÓRA MEGKEZDÉSE ELŐTT.

CSAK AZ VEHET RÉSZT AZ ÓRÁKON, AKI BEFIZETTE A TANDIJÁT.

HA AZ ISKOLA HIBÁJÁBÓL MARADNA EL BÁRMELY CSOPORTOS ÓRA, ÚGY ADOTT NAPTÁRI HÓNAPON BELÜL BIZTOSITOK MÁSIK IDŐPONTOT A BEPÓTLÁSRA.

HA A TANULÓ NEM ÉL A PÓTLÁS LEHETŐSÉGÉVEL, ÚGY AZ ELMARADT ÓRA DIJA ELVÉSZ.

ÉVES  TAGDÍJ:

EGYSZERI, ADOTT TANÉVRE SZÓLÓ (szeptembertől-augusztus végéig), ÉVES TAGDÍJ: 3.000 FT./FŐ/TANÉV

MINDEN ÚJ TANÉV ELEJÉN SZEPTEMBERBEN FIZETENDŐ, VAGY AMIKOR AZ ÚJ TANULÓ ELŐSZÖR JÖN ÓRÁRA.

AKÁR RENDSZERESEN, AKÁR ALKALMANKÉNT JÁR A TANULÓ, AZ EGYSZERI ÉVES  TAGDÍJ KÖTELEZŐ!

ELSŐ ALKALOM AZ ÚJ TANULÓKNAK (CSAK EGYSZERI ALKALOM!!):

2.500 FT./  első alkalom dija, plusz 3.000 FT. éves  tagdíj.

Mindegyik óratipusra vonatkozik.

A legelső  órán is  csak az a jelentkező/tanuló vehet részt, aki az adott óra diját az óra megkezdése előtt egyösszegben kifizette.

HA A JELENTKEZŐ AZ ELSŐ ÓRA UTÁN CSATLAKOZIK A CSOPORTOS ÓRÁKHOZ,  AKKOR AZ ELSŐ ALKALOMMAL (ami az új tanulónak a beiratkozásnak számit) FIZETENDŐ HAVI BÉRLETE ÁRÁBÓL LEVONÁSRA KERÜL, A TANULÓ ÁLTAL BEFIZETETT ELSŐ ÓRA ÖSSZEGE.

Ha piros betűs ünnepnapok miatt elmaradnak órák de a 8 alkalmat eléri adott hóban az óraszám, akkor a havi bérletár változatlan. Ellenkező esetben részarányos havi bérletárat számitok adott hóban.

MAGÁNÓRÁK:

Az iskola tanulóinak:

60 perc: 7.200 FT.

90 perc: 9.200 FT.

Külsősöknek:

60 perc: 8.200  FT.

90 perc: 11.000 FT.

AZ ELŐRE LEFOGLALT MAGÁNÓRÁK TANDíJÁT MINDIG ADOTT HÓ ELSŐ ÓRÁJÁN, VAGY LEGKÉSŐBB ADOTT HÓ 10.-ÉIG KÖTELES A TANULÓ BEFIZETNI, AZ ÓRA MEGKEZDÉSE ELŐTT.

EGYÖSSZEGBEN ELŐRE AZ ADOTT HÓNAPRA VONATKOZÓAN, KÉSZPÉNZZEL, ESETLEGESEN ÁTUTALÁSSAL.

Amennyiben  a tanuló a magánórán nem tud megjelenni és ezt legkésőbb az óra megkezdése előtt, minimum 12 órával jelzi, úgy tud másik időpontot kérni az adott naptári hónapon belül.

A MÁR ELŐRE KIFIZETETTT DE LE NEM JÁRT MAGÁNÓRÁK DÍJÁNAK JÓVÁÍRÁSÁRA NINCSEN LEHETŐSÉG!

HA AZ ISKOLA HIBÁJÁBÓL MARADNA EL BÁRMELY, MÁR ELŐRE KIFIZETETT MAGÁNÓRA, ÚGY ADOTT NAPTÁRI HÓNAPON BELÜL BIZTOSITOK MÁSIK IDŐPONTOT A PÓTLÁSRA.

HA A TANULÓ NEM ÉL A PÓTLÁS LEHETŐSÉGÉVEL, ÚGY AZ ELMARADT ÓRA DIJA ELVÉSZ.

EZEN SZABÁLYOK FIGYELEMBE VÉTELÉVEL ÉS BETARTÁSÁVAL LÁTOGATHATÓAK A CSOPORTOS ÉS A MAGÁNÓRÁK  EGYARÁNT!

Oldal: Árak / Prices