Gyermek balett - felnőtt balett - klasszikus balett gyerekeknek Budapesten

MIVEL AZ OKTATÁS HATÁROZATLAN IDEIG SZÜNETEL, AZ ITT TALÁLHATÓ HÁZIREND NEM AKTUÁLIS!!

KÖSZÖNÖM A MEGÉRTÉST!

ILDI

AZ ISKOLA  HÁZIRENDJE

AZ ÓRÁKRA BEJÖNNI NÉZŐKÉNT NEM LEHET, MERT ZAVARJA A TANULÓKAT ÉS AZ ÓRÁK MENETÉT.

AZ ÓRÁKON MINDENKI A SAJÁT FELELŐSSÉGÈRE VESZ RÉSZT, AZ ESETLEGES SÉRÜLÉSEKÉRT A MINOU BALLET NEM VÁLLAL FELELŐSSÉGET.

BEIRATKOZÁS:

A beiratkozás, csak a szülő által aláirt házirenddel és fizetési feltételekkel, valamint a tandíj és az éves  tagdíj órakezdés előtti befizetésével együtt érvényes!!

FIZETÉS:

A tanuló csak akkor vehet részt az órákon, ha a tandiját az óra megkezdése előtt, egyösszegben rendezte!

ÓRAI VISELET:

-szépen, igényesen feltűzött KONTY, ami stabilan tart egész órán.

Nem csak esztétikai szerepe van, hanem nagyban segíti az órai munkát, a technikák elsajátítása közben.

-ékszerek, óra viselete tilos!

-rágógumizás tilos!

Mindegyik balesetveszélyes!

RUHÁZAT, UNIFORMIS:

-minden órán, a tanórának megfelelő tánc öltözetben kell megjelennie minden tanulónak.

Ezek a következők:

-balett dressz

-balett harisnya

-balett gyakorló cipő / spicc cipő

-balettszoknya

(Modern/stretching órán a leengedett vagy becopfozott haj is tökéletes, valamint bármely kényelmes viselet. Zokniban vagy mezitláb, cipő nem szükséges.)

MINDIG PONTOSAN KELL A TANULÓNAK AZ ÓRÁKRA ÉRKEZNI!

Az órákon a maximum letszam 15 fő, a minőségi oktatás érdekében.

Az órákon az átlag életkor 9-18 év, de alapvetően vegyes a korosztály, van több 20-30 év körüli tanitvány is.

Mivel csak azonos szinten lévők járnak egy csoportba és mindenki fegyelmezetten ugyanazt a tananyagot tanulja, igy nem gond a vegyes korosztály.

AKI MAGATARTÁSÁVAL VAGY AZ ISKOLA SZABÁLYAINAK BE NEM TARTÁSÁVAL ZAVARJA AZ ÓRÁKAT, ANNAK TÁVOZNIA KELL AZ ÓRÁKRÓL!

A NYÁRI ISKOLAI SZÜNET ALATT IS KÖTELEZŐ AZ ÓRALÁTOGATÁS, HA NEM IS OLYAN GYAKORISÁGGAL MINT ÉVKÖZBEN.

HA EZ ELMARADNA, AKKOR HELYETTE KÖTELEZŐ EGY NYÁRI INTENZIV KURZUSON VALÓ RÉSZVÉTEL.

ELLENKEZŐ ESETBEN NEM LÉPHET EGY SZINTET A TANULÓ KÖVETKEZŐ TANÉVBEN ÉS KIMARAD A BEMUTATÓKBÓL IS.

A nyaranta megrendezésre kerülő, intenziv nyári kurzusokra szintén a fenntebb leírt szabályok vonatkoznak.

HIGIÉNIA:

Azt gondolom ehhez a témához elegendő annyit hozzáfűznöm, hogy minden tanuló gondoskodjon arról, hogy kellemes, igényes és kultúrált megjelenésével is hozzájáruljon a jó órai légkörhöz.

ÚJ TANULÓIMNAK:

SZERETETTEL VÁRLAK, HA AZ  ISKOLA TANULÓJA SZERETNÉL LENNI!

gimnasztika és stretching/modern órákon TELJESEN KEZDŐK is részt vehetnek.

(A nyújtás és a gimnasztika semmilyen előképzettséget nem igényel, a modern technikákra is bátran  csatlakozhatnak kezdők is.)

Ha még  teljesen kezdő vagy és nem rendelkezel előképzettséggel, de szeretnél klasszikus balettre, gimnasztikára, vagy stretchingre/modernre járni:

-jelentkezz, majd gyere el és próbáld ki akár a hétfői, (opció ez is mivel már több kezdő is sikeresen becsatlakozott, a csütörtöki órákkal kombinálva ) akár a csütörtöki  csoportot, majd iratkozz be ha tetszik.

Ha már jártál egy-két évet klasszikus balettre és csatlakozni szeretnél az újrakezdő-középhaladó órákhoz:

-bátran gyere el az egyik órára és csatlakozz hozzánk.

Az első közös óránk remek alkalom, hogy meggyőződhessünk róla rendelkezel-e annyi alap tudással ami az óráinkhoz szükséges.

Te is megismerkedsz velünk és az óra menetével és el tudod dönteni, hogy szeretnél-e az iskola tanulója lenni.

Ezen az első órádon csak az első alkalom diját kell fizetned, amit bele számitunk az első bérleted árába.

Valamint tudok segiteni, hogy esetlegesen mit, hogyan kéne javitanod.

Igy Te is  magabiztosabban, jobban fogod érezni magadat és élvezni a közös órákat.

BEMUTATÓK:

Az évente kétszer megrendezésre kerülő nagytermi bemutatóinkon / vizsgaóránkon lehetőséget kapnak a tanulók a bemutatkozásra. Nem csak egy nagyszerű élmény, hanem remek tapasztalatszerzés mind a nézők előtt történő órai munkában, mind a közös munkát illetően.

TERMÉSZETESEN A BEMUTATÓKON VALÓ RÉSZVÉTEL NEM KÖTELEZŐ, ANÉLKÜL IS LEHET AZ ÓRÁKRA JÁRNI!

Azonban csak az a tanuló vehet részt a bemutatókon, aki vállalja és teljesiti is a következőket:

-részt vesz heti két alkalommal az iskola óráin

-szükség szerint,  szóló betanulása céljából, valamint ha a tanár szükségesnek találja, a csoportos órák mellett magánórákat is vesz.

-KÖTELEZŐEN részt vesz a kiírt összes próbán és főpróbán

-vállalja a bemutatóval járó költségeket

-nem mondhatja le a bemutatón való részvételét

-dolgozik és a tőle legtöbbet telhetőt nyújtja

Ezen szabályok betartásával biztosítjuk a gördülékeny, hatékony és sikeres bemutatókat.

ISKOLÁNK HÁZIRENDJÉT KÉRLEK TARTSD BE, HOGY MINDENKINEK KELLEMES ÉS ÉRTÉKES TANULÁSBAN LEGYEN RÉSZE!

Oldal: Az iskola házirendje